מציג 1–12 מתוך 27 תוצאות

הופעה 9 24 36

FENIX PRO

649.00
הפניקס פרו - Fenix ​​Pro הדור השביעי ממשיך לכבוש את ישראל כוופורייזר מוביל עם גרסה חדשה ומשופרת. הגרסה החדשה כוללת את כל השיפורים הנחוצים כדי שמאדה זה יהיה מוביל גם בשנת 2021. הפניקס פרו - Fenix ​​Pro הוא מכשיר אידוי איכותי במחיר משתלם במיוחד.

FENIX 2.0

735.93
מכשיר אידוי שחותר לשלמות. גרסת הדור המתקדם כוללת כמה שדרוגים למכשיר האידוי הפופולרי הזה:

ערכה סופר משתלמת – תיק לאחסון קנאביס (מונע ריח של קנאביס) ואביזרים נלווים, מגיע במגוון צבעים

232.83
ערכה סופר משתלמת, מחיר אטרקטיבי, כל מה שאתם צריכים בתיק אחד - תיק לאחסון קנאביס ואביזרים נלווים, התיק מונע ריח קנאביס והוא עם מנגנון נעילה נגד פתיחה של ילדים.

נרתיק מאפרה ניידת

35.09
נרתיק מאפרה ניידת שומרים על הטבע והסביבה, לא זורקים בדלים. מאפרה ניידת עשויה מחומר חסין אש. מסיימים את הסיגריה המגולגלת, מכניסים לנרתיק/מאפרה, סוגרים וזורקים לפח כשמוצאים בסביבה. הנרתיק אוטם את הריח בפנים

גריינדר וכלי אחסון קומפקטי לקנאביס רפואי

42.12
גריינדר וכלי אחסון קומפקטי לקנאביס רפואי - 3 חלקים  כל מה שצריך בכלי קומפקטי קטן ונוח לנשיאה אחד. ניתן לגרוס את הקנאביס ולהמשיך לאחסנו (לתקופה קצרה) בכלי. כלי אחסון מיוחד לקנאביס הנכנס לכיס, מכיל כמות קטנה של תפרחת.

צנצנת אחסון איכותית לקנאביס של הורנט

58.49
צנצנת אחסון איכותית לקנאביס של הורנט, קיבולת מיכל של

מגש גלגול במבוק איכותי

40.95
מגש גלגול במבוק איכותי עם פיה מיוחדת למילוי סיגריה/קונוס. מומלץ במיוחד למי שממלא קונוסים בתפרחת קנאביס רפואי.

גריינדר חשמלי

263.25
גריינדר חשמלי – גריינדר חשמלי המאפשר גריסת קנאביס רפואי. הגריינדר מומלץ לשימוש למטופלים שמתקשים לגרוס כגון חולי פרקינסון, חולי דלקת פרקים מכניסים את הקנאביס לתא המילוי, סוגרים ולוחצים על כפתור ההפעלה הבודד 3 פעמים מהירות, הגריינדר יתחיל לעבוד ולגרוס את התפרחת.

מיכל אחסון קנאביס עשוי מתכת

70.19
מיכל אחסון קנאביס עשוי מתכת מיכל אחסון עשוי מאלומניום באיכות גבוהה במיוחד המהווה פיתרון מושלם לאחסון קנאביס רפואי. איכות המיכל מבטיח אטימה מושלמת מבפנים (מונע ריח) ומבחוץ, אטום למים וחוסם אור (כולל אולטרה סגול) הפוגע במיוחד בחומרים אורגניים ובכך שומר על הקנאביס טרי יותר לאורך זמן רב יותר.

משקל גרמים דיגיטלי מדוייק

70.19
משקל גרמים מדוייק - המשקל המושלם והמבוקש לשקילת קנאביס רפואי קיבולת/קריאה עד 1000 גרם סוללה: 2*סוללת AAA (לא כלולות)